آموزش

3 نکته مهم در خرید ساق دست نخی مردانه

3 نکته مهم در خرید ساق دست نخی مردانه

ساق دست مردانه از جمله اکسسوری های مردانه محسوب می شود که مخاطبان خاص خود را نیز دارد.3 نکته مهم در باره ی این محصول که عموما برای محافظت از دست ها در برابر تابش اشعه‌ی مضر خورشیدو یا صورت وجود خالکوبی یا تتو برای پنهان کردن آن بکار می رود.

برای خرید ساق دست مردانه نیز همچون سایر محصولات باید به نکات مهمی توجه نمایید. انتخاب یک محصول با جنس و سایز و رنگ مناسب نیازمند مسب اطلاع درباره‌ آن محصول است.

جنس ساقدست مردانه

نکته مهم آنکه در هنگام خرید این محصول بهتر است به آن توجه نمایید کیفیت پارچه مصرفی برای دوخت آن است. برای مثال خوب است که ساق دست محافط ،جنس ضخیم نداشته باشد تا گرمای هوا را آزاردهنده نکند. همچنین اگر در پارچه آن از الیافت پلاستیکی استفاده شده باشد ،احتمالا سوزش و خارش ایجاد میکند. بنابراین در انتخاب جنس ساقدست به نخی بودن آن توجه کنید.
با توجه به بافتی که این پارچه دارد در صورت استفاده طولانی مدت احساس ناخوشایندی نخواهید داشت.

سایز ساقدست مردانه

نکته مهم بعدی که در هنگام خرید ساقدست مردانه بهتر است به آن توجه نمایید سایز آن است. ساق دست های نخی معمولی موجود در بازار زنانه هستند و این بدان معنا است که متناسب با دست های ظریف بانوان تولید میشوند. اگر فروشنده اصرار داشت که ساق دست های زنانه کشی هساتد و برای مردان هم قابل ستفاده خواهند بود گول تبلیغات را نخورید. ساق دست های مردانه متناسب با دستهای آقایان دوخته می‌ شوند بنابراین خیلی راحت و خوش فرم روی دستهای آقایان قرار میگیرند.

رنگ ساق دست مردانه

این ساق دست در 4 رنگ متنوع مشکی، سفید و طوسی و کرم عرضه می‌شود. بنابر مصرف خود میتوانید رنگ مناسب را انتخاب کنید.

  • اگر تمایل دارید کمترین میزان جلب توجه را داشته باشد از آستینک مردانه کرم رنگ استفاده کنید.
  • اگر میخود کمترین میزان جذب نور آتاب را داشته باشد، رنگ سفید انتخاب مناسبی است.
  • درصورتی که بخواهید ساقدست چرک‌تاب باشد و دیر کثیف شود رنگ مشکی و طوسی را نوصیه میکنیم.

ساق دست مردانه رازگالری

این محصول مناسب چه کسانی است؟

اگر بنا بهشغلی که دارید ساغت زیادی در معرض تابش اشعه‌ی مضر آفتاب هستید این محصول برای شما مناسب است. مهندسین نقشه برداری، فضای سبز رانندگان محترم تاکسی یا راکبین موتور و … .

جهت خرید ساق دستهای مردانه میتوانی به فروشگاه اینترنتی رازگالری مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *