مد

هدشال چیست؟ و هدشال خوب چه ویژگی هایی دارد؟

خانم های شیک پوش و محجبه و بخصوص بلاگر ها این روز ها بیشتر از هدشال استفاده میکنند . سهولت در استفاده و همچنین جلوه و زیبایی این محصول محبوبیت آن را دوچندان میکند.

هدشال چیست؟

اکثر خانم ها محجبه از شال به علت عدم استایی و پوشش ناکافی در ناحیه سینه و گردن فراری هستند. بیشتر خانم های محجبه روسری را به عنوان پوشش سر استفاده میکنند. روسری به خاطر محدودیت در نحوه سر کردن همراه خوبی در استایلینگ خلاقانه نیست. اگر به دنبال استایلی خاص در عین رعایت حجاب کامل هستید ما به شما هدشال را توصیه میکنیم.

میتوانید هدشال مجلسی و کاربردی را همین حالا سفارش دهید

هدشال یک هدبند است که به یک شال متصل شده. دو بند در دو طرف هدبند تعبیه شده است.با گره زدن این بند ها به دور گردن میتوانید هدبند را روی سر فیکس کنید. در هر هدشالدار معمو لا یک دسته شال بلند تر و یکی کوتاه تر است.بند ها را دور گردن گره بزنید.حال دسته های شال را دور سر و گردن بپیچانید. برای استایلینگ های خلاقانه تر میتوانید از ویدیوهای آموزشی رازگالری استفاده کنید.

به هنگام خرید هدشال به چه نکاتی توجه کنیم؟

  1. هدشال با جنس نامرغوب نخرید!

    هدشالدار با جنس نامرغوب زود چروک میشود و بعد از هر بار استفاده باید آن را اتو کنید. جنس کرپ حریر یکی از پارچه هایی است که برای هدشال توصیه میشود. پارچه کرپ حریر دیر چروک میشود و به اصلاح خوب اتو برمیدارد.

  2. نه نازک نه ضخیم.

    هدشال یک محصول حجاب است پس باید به قدری نازک باشد که پوشش کافی ایجاد کند. اگر جنس هدشال بیش از حد ضخیم باشد احساس کلافگی ایجاد کرده و به سر حجم غیرعادی میدهد.

  3. وقت سر خواراندن ندارم!

    هنگام خرید هدشال به قسمت زیر هدبند دقت کنید .دوخت یک لایه به عنوان آستر زیر هدبند به تمیزی و راحتی آن کمک میکند.همچنین گاهی تزیینات روی هد مانند پولک ،منجوق و ملیله یا مروارید آن را زبر میکند.زبری هد باعث خارش پیشانی میشود.

ازکجا بخریم؟

در این مقاله توضیح دادیم که هدشال چیست و هدشال خوب چه ویژگی هایی دارد. اما هدشال خوب را از کجا بخریم؟

رازگالری با 5 سال فعالیت تخصصی در حوزه اکسسوری حجاب ،چندی است که هدشال را به مجموعه تولیدات خود افزوده است. این هدشال ها علاوه بر جنس مرغوب از طراحی های خاص و شکیل برخوردار هستند.امکان ارسال فوری و بسته بندی مقام جهت حفظ اتو و صافی هدشال از دیگر ویژگی هایی است که رازگاالری را متمایز میسازد.

از شاخص ترین طرح های هدشال رازگالری میتوان به دسته بندی های هدشال عروس (هدشال برای عقد محضری مناسب عروس خانم های محجبه)، هدشال مجلسی (جهت استفاده در مراسم ) و اشاره کرد. هدشال های مجلسی با منجوق و ملیله و گل برجسته و مروارید و … تزیین میشوند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *